Zimní sporty


Kam vyrazit za zimním vyžitím nejen v Jihlavě?

Ski areál Šacberk

Tuto příjemnou sjezdovku s celkovou délkou 380 metrů najdete jen kousek od Jihlavy, na okraji městské části Zborná. Nabízí skvělé lyžařské podmínky, ať jste začátečníci nebo zkušenější lyžaři.


Zimní stadion

Je libo kvalitní hokejové utkání či veřejné bruslení? Vyrazte na jihlavský zimní stadion, domov legendární Dukly Jihlava!


Lyžařský areál Čeřínek

Lyžařský areál na Čeřínku leží uprostřed lesů, v nádherném prostředí chráněné krajinné oblasti. Můžete tu využívat hned dva vleky (400 a 600 m), přičemž jeden z nich je dokonce postavený do zatáčky.


Ski Harusák

Sjezdovka na tzv. Harusáku poblíž Nového Města na Moravě je dlouhá celkem 550 metrů a k její horní stanici se dostanete pohodlnou sedačkovou lanovkou.


Vysočina Arena

Projeďte se v bílé stopě v okolí slavné Vysočina Areny, kde každoročně soupeří nejúspěšnější biatlonisté z celého světa v rámci Světového poháru v biatlonu. I na vás tu čeká série udržovaných lyžařských okruhů.


SKI Luka nad Jihlavou

Lyžařský areál v Lukách nad Jihlavou vás určitě mile překvapí sedačkovou lanovkou. Pokud budete z lyžování unaveni, v půlce sjezdovky nechybí ani příjemná hospůdka „Gizela“.